
EDB10000 inggih punika penggerak auger hidrolik antuk backhoe, ngicenin torsi 10.000Nm sane kuat-khusus karekayasa antuk pemuat backhoe 6-10 ton sane beroperasi ring lingkungan pengeboran tugas berat-. Puniki jangkep prasida kagentosin sareng sistem auger premium sakadi Auger Torque 10000 lan Digga PD10HF, ngaturang solusi kelas profesional sane andel lan profesional antuk nuntut kerja lapangan.
Kaoptimalkan antuk kinerja beban - sane tegeh, EDB10000 kompatibel sareng makudang-kudang model backhoe sane ageng, minakadi:
Ulat (KUCI): 420XE, 420F2, 430F2, 440
KASUS: 590SN, 695SV
JCB: 4CX, 3X sané pinih becik
Yohanes Deere: 410L, 315SL
Pinaka penggerak auger hidrolik 10.000Nm antuk backhoe, punika madue kotak persneling planet sane kompak, berat sane kawangun antuk nanganin auger sane diameternyane ageng, lapisan tanah sane mabatu, lan pengeboran resistensi tinggi sane terus-menerus.
Ideal antuk boring bolong pondasi, pengaturan tiang, nanem taru, pemasangan pasca, lan pakaryan penggalian intensif sane lianan, EDB10000 mastikayang output torsi sane konsisten, masa layanan sane nglimbak, lan kompatibilitas peralatan sane jimbar.
Yening ragane ngrereh penggerak auger hidrolik sane berkinerja tinggi antuk backhoe pinaka pangentos Auger Torque 10000 utawi Digga PD10HF, EDB10000 inggih punika solusi sane patut kaanggen torsi, daya tahan, lan efisiensi sane nenten wenten tandingannyane.
Spesifikasi
| EDB10000 | |
| Torsi | Maksimal 10662 Nm |
| Tekanan | 80-260 Palang |
| Aliran | 70-150 lpmin |
| Kacepatan | 27-58 putaran |
| Tegehné | 925 mm |
| Diameter | 290 mm |
| Baatné | 150 kg |
| Penggali | 6-10 ton |
| Panggali | 6-10 ton |
| Poros Pemedalan | 75mm persegi/2,5"hex |
Dimensi

Aplikasi

Mesin CNC

Pangukuran miwah Pangujian

Ngecat miwah ngemasin

Paméran

Sertipikat

Pasangan

Tag sane panes: penggerak auger hidrolik untuk backhoe, Cina penggerak auger hidrolik untuk backhoe produsen, pemasok, pabrik




