
ED3500 inggih punika setara auger excavator PD3 3.500Nm sane kuat lan andel, khusus karekayasa antuk excavator mini 2,5-4,5 ton. Drive auger bumi puniki ngaturang torsi sane luar biasa antuk tugas pengeboran bumi lan penggalian tanah sane efisien. Jangkep prasida kagentosin sareng Auger Torque 3500MAX lan Digga PD3, punika kawangun antuk kinerja sane andel ring makudang-kudang aplikasi. Desainnyane sane kompak ngawinang becik pisan kaanggen ring genah makarya sane raket lan pakaryan sane berat-.
Tiosan punika, ED3500 madue sistem penyegelan canggih sane ngawinang debu lan kelembaban nenten ngranjing ring motor, mastikayang kinerja sane optimal yadiastun ring lingkungan kerja sane nantangin. Puniki nglanturang masa layanan lan ngirangin kebutuhan pemeliharaan.
Fungsi Utama
Torsi sané kamedalang 3500Nm
Kompatibel sareng ekskavator mini 2,5-4,5 ton
Andel lan efisien antuk operasi tugas menengah-
Sejangkepnyane kompatibel sareng Torsi Auger 3500MAX lan Digga PD3.
Sistem penyegelan canggih mangda prasida ngawewehin daya tahan
Cocok anggén
Tugas auger tanah miwah ngaduk
Pemasangan pos pager miwah persiapan tanah .
Pakaryan nanem punyan miwah dasar
Ideal anggén tugas menengah-
ED3500 inggih punika pilihan semetone antuk ekskavator mini sane ngamerluang penggerak auger sane berkinerja tinggi. Napike ragane ngrereh pangentos 3500MAX utawi setara auger excavator PD3, punika majanji daya tahan lan daya sane nenten wenten tandingannyane ring pakaryan pengeboran tanah sane nuntut.
Spesifikasi
| ED3500 | |
| Torsi | Maksimal 3614 Nm |
| Tekanan | 80-240 Palang |
| Aliran | 40-85 lpm |
| Kacepatan | 42-90 putaran |
| Tegehné | 770 mm |
| Diameter | 235 mm |
| Baatné | 70 kg |
| Penggali | 2,5-4,5 ton |
| Pamuat skid | 30-40 HP |
| Poros Pemedalan | 2"hex/65mm bunter |
Dimensi

Aplikasi

Mesin CNC

Pangukuran miwah Pangujian

Ngecat miwah ngemasin

Paméran

Sertipikat

Pasangan

Tag sane panes: pd3 penggali auger setara, Cina pd3 penggali auger setara produsen, pemasok, pabrik




