
EDB7000 inggih punika penggerak auger sane andel antuk backhoe, ngicenin output torsi 7.000Nm sane kuat-ideal antuk nuntut tugas pengeboran ring aplikasi konstruksi, lanskap, lan utilitas. Jangkep prasida kagentosin sareng Auger Torque 7000MAX lan Digga PD8HF, punika mawiguna dados pengganti kinerja sane tegeh-anggen sistem penggerak auger sane terkemuka puniki.
Kawangun antuk operasi beban - sane tegeh, EDB7000 madue sistem gigi planet sane kompak nanging kasar sane karekayasa anggen miara output torsi sane konsisten ring kondisi tanah sane keras. Desainnyane sane kukuh mastikayang kinerja sane becik, umur sane panjang, lan downtime sane minimal.
Model puniki sampun akeh kompatibel sareng pemuat backhoe sane kasub, minakadi:
Ulat (KUCI): 420F2, 420XE, 430F2, 440
KASUS: 580 Super N, 590SN
JCB: 3X, 4X
John Deere: 310SL, 315SL, 410L
Pinaka drive auger 7000Nm antuk backhoes, punika becik-cocok antuk pengeboran pos pager, pengeboran pondasi, nanem taru, lanskap, lan persiapan tanah umum-napi malih ring kondisi jobsite sane raket utawi nenten rata.
Yening ragane ngrereh penggerak auger kelas profesional sane kuat lan profesional antuk backhoe anggen ngentosin Auger Torsi 7000MAX utawi Digga PD8HF, EDB7000 inggih punika solusi sane andel lan kompatibel ragane.
Spesifikasi
| EDB7000 | |
| Torsi | Maksimal 6958 Nm |
| Tekanan | 80-260 Palang |
| Aliran | 70-150 lpmin |
| Kacepatan | 27-58 putaran |
| Tegehné | 925 mm |
| Diameter | 290 mm |
| Baatné | 116 kg |
| Penggali&Backhoe | 5-7 ton |
| Pamuat skid | 65-85 HP |
| Poros Pemedalan | 75mm persegi/2,5"hex |
Dimensi

Aplikasi

Mesin CNC

Pangukuran miwah Pangujian

Ngecat miwah ngemasin

Paméran

Sertipikat

Pasangan

Tag sane panes: penggerak auger untuk backhoe, Cina penggerak auger untuk backhoe produsen, pemasok, pabrik




