
EDS6000 inggih punika model penggerak auger bumi skid steer 6000Nm, khusus karekayasa antuk pemuat skid steer 60-80HP sane ngamerluang torsi lan presisi sane tegeh. Puniki mawiguna pinaka pangentos langsung Digga PD6, PD7, lan PD6HF, lan jangkep prasida kagentosin sareng sistem auger premium sane lianan ring kelas torsinyane.
Kompatibel sareng mesin sane madue kinerja pinih becik sakadi Bobcat T870, S850, CAT 299D3 XE, 272D3 XE, lan CASE TV450B, SV340B, EDS6000 kawangun antuk operator sane ngamerluang output sane konsisten ring kondisi tanah sane keras, tanah liat, tanah berbatu.
Antuk sistem gigi planet sane kuat lan wangunan sane kompak, drive auger puniki becik pisan antuk ruang jobsite sane raket tanpa ngaonang daya utawi daya tahan. Punika sampurna cocok antuk pengeboran pos pager, nanem punyan, pondasi membosankan, lanskap, lan nuntut tugas-tugas earthmoving.
Yening ragane ngrereh penggerak auger bumi skid steer sane andel 6000Nm anggen ngentosin Digga PD6 / PD7 / PD6HF utawi cocok sareng model Auger Torque ring kisaran sane pateh, EDS6000 inggih punika solusi sane patut kaanggen antuk kekuatan lan kompatibilitas.
Spesifikasi
| EDS6000 | |
| Torsi | Maksimal 6150 Nm |
| Tekanan | 80-240 Palang |
| Aliran | 70-150 lpmin |
| Kacepatan | 33-70 putaran |
| Tegehné | 860 mm |
| Diameter | 235 mm |
| Baatné | 110 kg |
| Penggali&Backhoe | 4-7 ton |
| Pamuat skid | 60-80 HP |
| Poros Pemedalan | 75mm persegi/2,5"hex |
Dimensi

Aplikasi

Mesin CNC

Pangukuran miwah Pangujian

Ngecat miwah ngemasin

Paméran

Sertipikat

Pasangan

Tag sane panes: skid steer bumi auger penggerak 6000nm, Cina skid steer bumi auger penggerak 6000nm produsen, pemasok, pabrik




