
ED5500 inggih punika penggerak auger hidrolik 5.500Nm sane madue kinerja sane tegeh, sane kawangun khusus antuk ekskavator mini 4-6 ton. Model puniki makakalih prasida kagentosin sareng lan pangentos langsung antuk penggerak auger terkemuka ring pasar-sekadi Auger Torque 5500MAX, Digga PD5, lan sistem bor bumi sane lianan sane mirib.
Fitur Utama
Torsi sané kamedalang 5500Nm
Cocok sareng ekskavator mini 4-6 ton
Desain sané kompak anggén genah makarya sané raket
Awet, efisien, lan kakaryanin anggén pakaryan sané berat-
Aplikasi sané pinih becik
Pengeboran tanah miwah ngaduk tanah
Auger tanah anggén ekskavator mini
Pamasangan pos pager
Nanem punyan miwah nyiagayang tanah .
Tugas sane membosankan pondasi lan bolong
Napike ragane ngrereh pengganti Auger Torque 5500MAX, unit kompatibel Digga PD5, utawi penggerak auger hidrolik sane andel antuk kondisi penggalian sane keras, ED5500 ngirimang daya, daya tahan, lan kompatibilitas sane katunasin olih para profesional.
Spesifikasi
| ED5500 | |
| Torsi | Maksimal 5477 Nm |
| Tekanan | 80-260 Palang |
| Aliran | 70-150 lpmin |
| Kacepatan | 40-75 putaran |
| Tegehné | 860 mm |
| Diameter | 235 mm |
| Baatné | 95 kg |
| Penggali&Backhoe | 4,5-6 ton |
| Pamuat skid | 55-75 HP |
| Poros Pemedalan | 75mm persegi/2,5"hex |
Dimensi

Aplikasi

Mesin CNC

Pangukuran miwah Pangujian

Ngecat miwah ngemasin

Paméran

Sertipikat

Pasangan

Tag sane panes: penggerak auger hidrolik, produsen penggerak auger hidrolik Cina, pemasok, pabrik




